fbpx

Kes me oleme?

Meie, perenaine Triin ja peremees Hannes olime veidikene kohvikuga kätte proovinud juba varasemalt, kui Kuressaare lossipargis pidasime kohvikut Nautleja.

2020. aastal kuulutati Nasva klubis välja konkurss leidmaks restoranile operaator. Kuna me oleme ka ise Nasva elanikud, siis tundus perenaisele Triinule see olevat väga hea idee, mida tuleks teostada. Nii me kodus arutasime veidikene asja ja otsustasime konkursist osa võtta ja oma pakkumise saata.

Eks me samal ajal mõtlesime juba, et kui võit on meie, siis milliseid ideid me hakkame seal realiseerima. Kuna meil mõlemal on väga tugev ürituste korraldamise taust ja oleme muud moodi ka aktiivsed, siis tundus olevat see restoran ainuõige valik.

Ja ühel päeval tuligi vastus, et me võitsime konkursi.

Siis hakkasime kiirelt juba toimetama. Alustasime remondiga, kuna Triinul oli selge nägemus, milline peaks meie restoran välja nägema ja Hannes on selles osas Triinuga päri ning alustas esmalt pahteldamisega ja siis juba kõige muuga, mis remondi käigus teha oli vaja.
Samal ajal kirjutasime projekti ja äriplaani ning saime ka oma projektile positiivse vastuse ja rahastuse.

Eks aeg ei olnud ühtepidi võib-olla just parim selle äri alustamiseks, kuna koroona tõttu oli palju piiranguid. Kuid see ei heidutanud meid ja tuhin oli meil suur.

Saabus avamise päev

Ning siis tuli see kuupäev milleks oli 8. mai 2021 aasta, kui esimest korda uksed lahti tegime. Ja sealt läks kohe väga aktiivne töö lahti. Esimene suvi oli kohe väga, väga kiire, ilmad olid ilusad ning meie terrass kutsus kohale palju rahvast.

Talvehooajal on meie põhisuund erinevad üritused, mida me korraldame. On juba ka mitmed head üritused saanud traditsiooniks, näiteks Nasva Ölleklubi, mälumänguõhtu Jaan Allikuga, Bingo ja mitmed muudki.
Meie maja ruume renditakse meie käest ka erinevate ürituste tarvis – on ju mugav kõik ühest kohast. Alates söögist/joogist lõpetades õhtujuhtimise, bändi ja muu korraldusega.
Ehk et täispakett, kui klient seda soovib.

Et jutt pikaks ei läheks, siis tahame teile veel öelda kõige tähtsamat. Meie soov on, et Sa tunneksid end meie juures lihtsalt väga hästi.
Nii nagu sa tuleks meile koju külla, kõik on vaba ja chill, naudime üheskoos 😊

Euroopa Regionaalarengu Fond aitas SÄRG OÜ- põhivara soetada 15 000.- € väärtuses.