fbpx

Kes me oleme?

Restoran SÄRG – meie kodune gurmeenurk Saaremaal

Tere tulemast SÄRG restorani, meie armastusega loodud kohta Nasval, kus iga külaline on kui kauaoodatud pereliige. Meie, Triin ja Hannes, oleme oma kire toidumaailma ja külalislahkuse vastu vorminud hubaseks pelgupaigaks, kus iga maitselõõgastus on loodud hoolitsuse ja tähelepanuga.

Meie teekond SÄRG Nasva loomiseni on olnud üks suur seiklus, täis südamesoojust ja kodukandi armastust. Kui Nasva kogukonna südames otsiti uusi hingi, kes hingaksid elu sisse kohalikule restoranile, ei kõhelnud me hetkegi. Meie unistus oli luua koht, kus kohalikud maitseväärtused ja soe seltskond sulanduksid kokku meeldejäävaks elamuseks.

Meie võit konkursil oli justkui märk saatuselt, et jätkata oma unistuste poole püüdlemist. Meie käed ja südamed asusid tööle, et luua SÄRG restoran – koht, mis oleks sama soe ja kutsuv nagu meie endi kodu. Meie restoran on kujundatud armastuse ja pühendumusega, et pakkuda teile, meie külalistele, parimat – olgu selleks siis meie hoole ja armastusega valminud road või hoolikalt valitud joogid.

Meie avamispäev, 8. mai 2021, oli justkui uue peatüki algus meie loo raamatus. Meie terrass, mis on justkui päikeseline oaas, tervitas esimesi külalisi ja meie südamed täitusid uhkusega, nähes rõõmu ja naudingut meie külaliste silmis.

Ka talvisel hooajal me ei maga – meie uksed on avatud erinevatele sündmustele, mis toovad kokku nii kohalikud kui kaugemalt tulijad. Meie traditsioonilised üritused nagu Õlleklubi Särg ja mälumänguõhtud on saanud osaks kohalikust kultuurist. Lisaks pakume ruume privaatseteks üritusteks, kus meie meeskond loob teie jaoks täiusliku õhtu, alates suussulavast toidust kuni professionaalse meelelahutuseni.

Kuid kõige olulisem on see, et SÄRG on koht, kus iga hetk on loodud nautimiseks. Meie soov on, et tunneksite end siin vabalt ja mugavalt – justkui oleksite tulnud vanade sõprade juurde külla. Meie uksed on alati avatud, et pakkuda teile kordumatuid maitseelamusi ja soojust, mis paneb teid ikka ja jälle tagasi pöörduma.

Euroopa Regionaalarengu Fond aitas SÄRG OÜ- põhivara soetada 15 000.- € väärtuses.